1. Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti 2. Ücretsiz Paketleme 3. Ücretsiz Montaj
 
Şehirler Arası Nakliyat

Değerli müşterilerimiz firmamız yılların verdiği tecrübe ve bilgiyle taşımadaki tüm hassasiyetleri göz önüne alarak değerli müşterilerimizin en çok kendilerinde sıkıntı yaratan şehirlerarası nakliyat için, müşterilerin kafalarındaki tüm soruları zamanla araştırarak ve bu sorunların cevabının seçilecek profesyonel bir taşıma şirketiyle çözebileceğini ve taşımada her zaman işini en iyi şekilde icra eden firmalarla yapmaları gerektiğini ifade etmiştir.
 
Büyükşehir Şehirler Arası Nakliyat müşterilerinin kendilerini profesyonel anlamda görmeleri için sıkı bir çalışma yürüterek hizmet vermektedir. Şehirlerarası taşımacılıkta güvenin sağlıklı ve sorunsuz taşımanın yapılacağı yerdesiniz.
Büyükşehir Şehirler Arası Nakliyat şehirlerarası taşımalarda müşteri temsilcilerimiz ile görüşen müşterilerine, müşteri hizmetleri temsilcileri tarafından kısa bilgilendirmeleri sağlanır.

Taşıtıcı kişinin uygun olacağı gün ve saatte belirlenir ekspertiz arkadaşlarımızın evlerini ziyaret etmelerini sağlar. Büyükşehir Şehirler Arası Nakliyat ekspertizi taşıtıcı kişilerin ev ve ofislerinde yaptıkları incelemeleri rapor eder ve şirkete bildirir. Taşınacak eşyanın ambalajlama malzemesi, asansör kurulup kurulmayacağı, taşınacak eşyanın taşıma mesafesi, taşıma katına ve kullanılacak aracın büyüklüğüne göre fiyatını belirler.
Değerli Müşterilerimizin daha iyi hizmet alabilmeleri için ekspertiz arkadaşlarımız müşterilere seçenekler sunar. Birinci seçenekte şehirler arası nakliyat taşıtıcı kişinin durumu ve imkanları uygunsa eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemini taşıma gününden bir gün önce şirketimiz bünyesinde çalışan profesyonel ambalajlama ve paketleme ekipleriyle taşınacak eşya taşınmadan bir gün önce Adan Z ye kadar ambalajlanır ve kolilenir.

Taşıma günü araç kapıya yanaşır ve bir gün önce eşya ambalajlanıp paketlendiğinden Şehirler arası nakliyat işlemi kısa bir süre içerinde gerçekleştirilir. Araç iyi bir şekilde yükleme işlemi yapıldıktan sonra sizinle konuşulan zamanda ikinci evinize doğru yol alır. İkinci seçenekte ise ev eşyası veya ofis taşımacılığı yaptıracak olan müşterilerimizin talebine göre eşya taşınacağı gün tüm paketleme ve ambalajlama işlemi yapılır. Aynı gün içerinde paketlenen ve ambalajlanan malzemeler profesyonel taşıma elamanları tarafından araca yüklenir ve araç ikinci evinize doğru hareket eder. Şehirler arası nakliyat şeklinin nasıl olacağını müşteri kendisi belirler ve şirkette müşterinin tercihine göre ayarlamasını ve programını yapar.
 İstanbulun Her İlçesindeyiz - Size Bir Telefon Kadar Yakınız TEL : (212) 432 75 38
 
Profesyonel ve yetki belgeli taşımacılık
DİKKAT :Evden eve nakliyat yapan ve
K3 yetki belgelsi olmayan firmalar ile
çalışmanız, dolandırılma olasılığına
karşı tehlikeli olabilir.
HİZMETLERİMİZ
Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat

Büyükşehir evden eve nakliyat olarak size ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız bu sayede evinizi taşırken hiçbir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

Nakliyat Nakliyat

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla en kaliteli nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Şehiriçi Nakliyat Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyatı gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası taşımacılıkta güvenin sağlıklı ve sorunsuz taşımanın yapılacağı yerdesiniz.

Size Özel En Uygun Teklif!
Bilgilerinizi girin size özel en uygun fiyat teklifimizi verelim .

Hemen Teklif İste!


Sponsor Bağlantılar
Telefonlar